hategame logo
Alien: Blackout се готви в момента?
пуснато на 26 ноември 2018 от pseto
alien blackout teaser
Поредна Alien игра се готви в момента и сякаш нейното подназвание е Blackout. Поне за това говорят слухове, появили се наскоро из виртуалното пространство.

Те идват от регистрирана търговска марка, която влиза в категорията „видео гейм софтуер“. Като разработчик е посочен FoxNext Games, а разпространител – 20th Century Fox.

Откъдето горе-долу идва и първата лоша новина – играта не е дело на Creative Assembly. Заглавието видяхме през 2014-а и можем да кажем, че е една от най-добрите адаптации по франчайза Пришълеца. Особено защото се залагаше на хоръра, а не на безмозъчната пуцалка.

Но какво ли ще представлява точно Alien: Blackout? Как ще подходят FoxNext? Е, ще трябва да изчакаме да официалното представяне.

Което изглежда ще се случи на гейм събитието The Game Awards, случващо се по традиция през декември. Тази година то ще се проведе на 6 число от месеца, а пък неговият водещ Джоф Найтли пуска тийзъра, който можете да видите над статията. Който намеква, че Alien: Blackout е въпрос на време да бъде обявен.

Коментари
Rostik79 avatar
Rostik79
27 ноември 2018
Нищо чудно да е някоя мобилка. Даже е твърде вероятно предвид досегашните работи на FoxNext.
pseto avatar
pseto
28 ноември 2018
Вероятно да. Което ще бъде разочароващо, но пък доста по-добре, отколкото да вдигат надеждите на PC и конзоли за нещо читаво, а се окаже пълен провал.
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
27 ноември 2018
Изтрит коментар
igra4 avatar
igra4
27 ноември 2018
Факт, от предната даже и 5 мин клипче не можах да изтрая в ютуб.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл