Assassin’s Creed: Revelations отложен за PC, за щастие само с 2 седмици
пуснато на 01 октомври 2011 от pseto

Бяхте ли изненадани, когато разбрахте, че Assassin’s Creed: Revelations ще е първата игра от яката поредица, която ще се появи едновременно за PC, PlayStation 3 и Xbox360? Аз бях изненадан.
Оказва се, че доста вероятно това няма да се случи. Според инфо, пуснато в чешката Facebook страница на Ubisoft, Revelations ще бъде отложен с 2 седмици до 2 декември.
Пояснявам, че играта се очаква да дебютира за PC на 15 ноември, заедно с версиите за PS3 и Xbox360. Възможно е това да не се случи.
Разбира се, дори това инфо да се окаже истина, 2 седмици не са болка за умиране. Като се има предвид, че преди време версиите на Assassin’s Creed за PC се бавеха с месеци. Дали пък Ubisoft не искат просто да спазят традицията хитът да не се пуска едновременно за всички платформи – може би са суеверни?
Още по темата
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл