Battlefield V с battle royale през март
пуснато на 25 октомври 2018 от pseto

Battlefield V ще се сдобие с battle royale режима си през март 2019 година. Новината идва от официално съобщение на разработчиците DICE.
Така вече имаме месец за премиерата на Firestorm, както ще се казва добавката. Която, интересно, ще е дело на студиото Criterion, което познаваме общо взето изцяло с рейсинг игри. Тъй че ще е любопитно да видим как ще се справи с пуцалка.
Иначе Firestorm ще е безплатна добавка към Battlefield V. Което е добра новина за феновете на серията. Поне онези, които са склонни да се пуснат по пързалката на battle royale.
Що се отнася до Battlefield V, то него очакваме на 20 ноември. Платформите няма да изненадат абсолютно никого – PC, PS4 и Xbox One.
Още по темата
Коментари
Изтрит потребител
25 октомври 2018
Изтрит коментар
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл



3