Без PlayStation Experience тази година
пуснато на 01 октомври 2018 от pseto

Тази година няма да се състои станалото традиционно изложение PlayStation Experience, посветено на всичко от света на PlayStation (както говори ясно и названието).
Причината? Няма достатъчно материал.
„През 2019 година очакваме игри като Dreams и Days Gone. Но в момента нямаме достатъчно, за да съберем толкова много хора заедно в някоя локация в Северна Америка за това събитие. Не искаме да поставим висока летва и след това да не оправдаем очакванията. Беше трудно решение, но решихме тази година да няма PlayStation Experience”, казва Шон Лейдън, председател на Sony Worldwide Studios.
PlayStation Experience е сравнително ново събитие – стартът му бе даден през 2014-а. Последното издание бе миналата година, като на него видяхме игри като God of War и Marvel’s Spider-Man… които определено са сред хитовете на 2018-а. Остава въпросът обаче дали Sony ще запази темпото и догодина.
Още по темата
Коментари
Изтрит потребител
01 октомври 2018
Изтрит коментар
pepito
02 октомври 2018
мизерийка, сега всеки стиснал париците и гледа само да дои, дават само за платени ревюта по сайтове и стийм, еа убисоф рокстар и още един куп са му намерили лесното, но пък не е луд тоя дето яде баницата нали
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл




3