Без Street Fighter V за Xbox One… по никакъв начин
пуснато на 12 юни 2015 от pseto

Street Fighter V няма да се появи за Xbox One под никаква форма и по никакъв начин. Това става ясно от изявление на представител от Capcom, който уверява потребителите, че ако става дума за конзоли, то единственият избор е PlayStation 4.
Изявлението идва по повод на слухове, че Super, Ultra, Turbo или друга подобна версия на Street Fighter V ще се появи и за Xbox One. Или с други думи, Capcom ще извърти рекламираната в момента ексклузивност.
„Партньорството ни е истинско и дълготрайно. Ние сме ексклузивни за PlayStation 4 за цялата пета серия Street Fighter игри“, казват Capcom. Така притежателите на Xbox One няма нужда да се надяват.
Иначе става ясно, че Sony ще осигури „повече от само рекламна подкрепа“, под което очевидно се визират финансови средства в джобовете на Capcom. Но при подобно партньорство, подобно нещо може да се очаква.
Освен за PlayStation 4, Street Fighter V ще е наличен и за PC. Играта чакаме да се появи в началото на 2016 година.
Още по темата
Коментари
Former Gaming Glory
13 юни 2015
Е, поне не крият че са курвите на бизнеса. Sony им киха пари и тея мощно им се подмазват и фърчат кавали.
И все пак, курвата си е курва, ако някой кихне пари Crapcom ще клекнат бързо, бързо.
И все пак, курвата си е курва, ако някой кихне пари Crapcom ще клекнат бързо, бързо.
pseto
13 юни 2015
То доста компании клякат, когато им се хвърлят определени финансови средства, особено и сега Microsoft и Sony като са извадили ножовете и се борят за превъзходство.
Интересно ми е обаче колко пари се хвърлят, че да откажеш цяла платформа, която все пак се продава също доста добре.
Former Gaming Glory
13 юни 2015
Или по скоро въпроса е до колко Crapcom са я закъсали, че да склонят на уговорката със Sony.
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл



3