hategame logo
Devil May Cry 5 с микроплащания
пуснато на 23 септември 2018 от pseto
devil may cry 5
Devil May Cry 5 е игра с голям с акцент на сингъла. Всъщност мулти още не е обявено официално, макар и да изтекоха информации за такова (вероятно режимът ще е кооперативен). Тъй или инак при сингъл игри винаги е кофти, ако имаме микроплащания...

...но такива ще са налични в Devil May Cry 5. Новината беше обявена на Tokyo Game Show.

"Ако някои геймъри искат да спестят време и да получат всичко накуп, то те имат подобна опция", казва Хидеаки Ицуно, директорът на Devil May Cry 5. Разбира се цялото съдържание ще е налично и чрез "стандартно" отключване.

Винаги в подобни случаи има един проблем - дали с цел геймърите да бъдат накарани да прибегнат към микроплащанията няма да пострада сингъла? Ако например трябва да се фарми повече за вдигане на нива, получаване на нови екстри и тъй нататък?

Е, предстои да видим. Но е сигурно, че микроплащанията в игри със сингъл насоченост по традиция се приемат доста, доста негативно...

Коментари
sdfs avatar
sdfs
23 септември 2018
Играта ми хареса и мислих да я приордърна,но след като научих ,че ще слагат луут кутии ще я дръпна от замунда(даже ще е хубаво ако се появят такива двивения да стимулират пиратството на всички подобни заглавия за да тушират наглостта им).Мислих си че Капкоп са единствените кадърни студиа останали,но съм грешил.Дано не пипнат Резидента 2 по същия начин,че тая игра я очаквам с голямо нетърпение.
Macks avatar
Macks
25 септември 2018
И аз се изкушавах да я взимам на пълна цена, но като го разбрах това, едва ли. Жалко, голям фен съм на ДМЦ поредицата.
sauron93 avatar
sauron93
25 септември 2018
Dmc е сингъл игра ,не знам какви са тези плащания?
Macks avatar
Macks
25 септември 2018
Ще се плаща за червените топчета, които са валутата за ъпгрейд в играта. Ако не се лъжа в последното издание на ДМЦ4 също има микроплащания за тях, но играта и без това си дава достатъчно, та наистина да не трябват такива. Проблемът е, че има голям шанс ДМЦ5 да е балансиран с идеята играчът да иска да си купи още ресурс.
pseto avatar
pseto
25 септември 2018
Да. В общия случай при микроплащания в сингъл игра геймплеят се изкривява в полза на излишен фарм. Което в общия случай преебава сингъл изживяването. И после ако някой разкритикува разработчиците идва някой говорител, който казва "ама то всичко може да се отвори с нормален геймплей (но не е ясно колко часа), а пък микроплащанията са за хора с недостатъчно време". Е, аз никога нямам време за излишен фарм, вкаран заради микроплащания. Колкото и време да имам на света.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл