hategame logo
Far Cry New Dawn обявен
пуснато на 07 декември 2018 от pseto
far cry new dawn
Far Cry New Dawn е поредната игра във франчайза. Тя бе обявена снощи на изложението The Game Awards, след като беше тийзната малко преди това от Ubisoft.

Какво можем да очакваме от нея? Заглавието е постапикалиптично, като действието се развива в близкото бъдеще след ядрения апокалипсис, с който приключи Far Cry 5. Така действието отново се развива в Хоуп Каунти, Монтана, САЩ.

Естествено в духа на повечето подобни игри хората са се върнали към дивото съвсем бързо, като очевидно за пореден път ще имаме пореден психопат срещу нас (или в случая две близначки).

Датата на премиера? Far Cry New Dawn ще се появи на 15 февруари за PC, Xbox One и PlayStation 4. Което с пълна сила повдига въпроса – дали играта няма да е прекалено солиден копи и пейст? И дали е имало достатъчно време след Far Cry 5 за вкарване на достатъчно новости в геймплея?

Коментари
Enetor avatar
Enetor
07 декември 2018
Директно в кофата
lyubohar avatar
lyubohar
07 декември 2018
Хм, пост-апокалиптичен FarCry...Ако докарат читава атмосфера може да се пробва, последният който играх и ми хареса беше 3 мисля...
igra4 avatar
igra4
07 декември 2018
Far Cry 5 излезе 27 март 2018, тая излиза 15 февруари 2019, по-малко от година. Юбишит са най-жалката компания, само рескинати боклуци и полуфабрикати.
toti avatar
toti
08 декември 2018
само ubisoft могат да пускат продължения на игри за по малко от година...по тъпото е че пак ще се продава...
DragonSlayer avatar
DragonSlayer
07 декември 2018
Гледайки обложката си мисля, че става дума за две психопатки срещу нещастен човечец.

Две чернокожи бадас срещу бял европеец - бекоус, уай нот?

pseto avatar
pseto
07 декември 2018
Е, поне негърките са лошите, което все пак вкарва някакъв расов паритет. В крайна сметка мълчаливият бял главен герой ще трябва да ги убие в края, тъй че.
toti avatar
toti
07 декември 2018
мале тея двете чернилки са много противни...
The_Doctor46 avatar
The_Doctor46
07 декември 2018
Кой ги играе още тези copy/paste скуки.Аз се отказах на FC4.Юби сериозно трябва да се замислят за някое ново заглавие.Не всяка година едни и същи игри.
hyper avatar
hyper
07 декември 2018
Добре сега за какво така нагло и очевидно копират RAGE 2 баси
vldir avatar
vldir
07 декември 2018
Ем, а де? Що? Да бяха копирали fallout.
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
07 декември 2018
Изтрит коментар
pseto avatar
pseto
08 декември 2018
Явно копи и пейст с лек рескин работи за Ubisoft финансово, щом продължават да го правят. Но е забавно колко бързо компанията забрави угрозата от Vivendi и пак се впусна в копи и пейстове. С Assassin's Creed Origins си върнаха леко доверието на геймърите, но с Odyssey и специално този Far Cry... и The Division 2, който от един трейлър също се усеща супер копи и пейст... само лоши неща ги чакат.
pepito avatar
pepito
08 декември 2018
видяха от ЕА всяка година нова фифа същата като предната само с нова музика в менюто
toti avatar
toti
08 декември 2018
абе като гледам на Ubisoft отдавна им е през оная работа дреме им к'во мислят някои и дали е copy paste,нали има и такива дето им ги взимат и пак правят яко пари...ето последните АCO и FARCRY 5 доколкото четох са били стабилно успешни и са им направили пари...даже асасина беше и номиниран и за GOTY смятайте за к'во става въпрос...
pseto avatar
pseto
08 декември 2018
То в крайна сметка никога не е луд онзи, който яде баницата. Щом нещо се купува е достатъчно добро... само дето видяхме с Assassin's Creed как всички изведнъж спират да купуват, когато нещо се сапуняса прекомерно и тогава Ubisoft виснат като прани гащи.

А за Far Cry... не съм сигурен доколко съм срещал финансови резултати, в които ясно се споменава как се продава. Все си мисля, че не е нещо значително, но играта е толкова копи и пейст, че това е крайна сметка е ирелевантно. Вероятно разходите за разработка не са колосални, особено и сега като ще се ползва същата карта като в последната игра, ама в рескин форма... тъй че не е толкова трудно да се излезе на печалба. Ама това са си мои трактовки някакви.

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл