hategame logo
Интересна концепция: портативно гейм устройство, чиито бутони се сменят с иконки от игрите
пуснато на 07 януари 2011 от pseto
razer switchblade
Компанията Razer показа доста интересна джаджа. Тя носи названието Switchblade, като можете да я видите в действие в клипчето в статията (баси, 10 „в”-та насъбрах..).

Какво е интересното при тази джаджа? Ами това, че нейните копчета... не са стандартни. Под тях има LCD блок, който позволява всеки бутон да сменя изгледа си, приличайки на иконка от игра.

Например на снимката горе виждаме зареден WoW, като в дясната страна на клавиатурата ясно се вижда как копчетата са сменили облика си с тези на разнообразни магии. Ако се пусне друга игра... то бутоните ще сменят отново вида си!

Откъм размер, джаджата ще е доста портативна – екранът й е едва 7 инча. За съжаление, детайли относно хардуера няма. При този малък форм фактор обаче, бих се изненадал адски здраво, ако Crysis 2 бъде пуснат на високи детайли!

Все пак, концепцията е повече от любопитна, като нямам търпение Razer да разкрият повече подробности за тази машина. За съжаление, те правят само кратка презентация на изложението CES 2011, като останалото премълчават!!!

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл