hategame logo
Куп детайли за Mafia III обявени
пуснато на 25 април 2016 от pseto
mafia 3 8
Куп подробности за Mafia III бяха разкрити в края на миналата седмица. Това се случва чрез видеото, което можете да видите под статията. Но за какво става дума?

Всъщност клипчето разкрива куп интересни детайли. Например фактът, че действието няма да се развива точно в града Ню Орлиънс. Вместо това в Mafia III виждаме измислен град, наречен Ню Бордо – естествено сериозно вдъхновен от столицата на американския щат Луизиана.

Виждаме също така и завръщането на Вито Скалета – главният персонаж в Mafia II. Тъй като действието се развива близо две десетилетия по-късно, то героят е натрупал доста годинки. Той ще е част от екипа на Линкълн Клей, опитващ се да унищожи италианската мафия в Ню Бордо.

Заедно с това видеото ни показва моменти от отворения свят и ни показва цялостната атмосфера на Mafia III.

Самата игра наскоро се сдоби с дата за премиера. Тя е 7 октомври – тогава Mafia III ще се появи за PC, Xbox One и PlayStation 4.

Коментари
undefined
pesho_peshov
26 април 2016
Какво става с игрите "Безплатно с hategame". Вече почти година мина от последната игра! Моля ти от предполагам името на всички потребители да организираш в скоро време
pseto avatar
pseto
26 април 2016
Където е текло пак ще тече. Не е забравен Безплатно с hategame, а и скоро сайтът ще навърши 5 години и като кръгло число мисля да организирам нещо подобно.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл