Октомврийските PS Plus игри са ясни
пуснато на 27 септември 2018 от pseto

Два поредни месеца Sony хвърли силни предложения като безплатни предложения в PS Plus. Но за октомври компанията изглежда ще се върне към минорния тон.
Заглавията, които ще получите, ако имате абонамент за PlayStation Plus са Friday the 13th: The Game и Laser League. Или казано иначе – средно добре приета не толкова известна игра плюс инди.
Това са водещите заглавия – налични само за PS4. Към тях ще се присъединят 2064: Read Only Memories (отново за PS4 и Vita), The Bridge (PS3, PS4, Vita), Master Reboot (PS3) и Rocketbirds 2: Evolution (PS4 и Vita).
Видео по темата можете да видите долу.
Още по темата
Коментари
nightwarrior
28 септември 2018
Направо разочароват, че и едната едва ли не си помислих, че я дават втори път. Толкоз ми е еднаква с Dead by Daylight.
pseto
29 септември 2018
Явно Sony искат хората да се концентрират върху "големите" игри октомври и да не ги разсейват с тези предложения. 
sdfs
29 септември 2018
Ако бяха пуснали Spiderman в безплатните направо сайта им щеше да блокира от събове.
nightwarrior
29 септември 2018
Не говоря за такива фантастики. Премиерна игра тука нула шанс, но имаше някакви слухове за Nioh примерно, което би ми хванало интереса, макар да съм го превъртял на РС преди може би година.
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл




3