hategame logo
Поддръжката на OnRush продължава
пуснато на 27 юли 2018 от pseto
onrush game.
Наскоро дивизията на Codemasters, отговряща за рейсъра OnRush, беше обхваната от съкращения. Които включваха не само куп разработчици, но и водещи кадри, включително и директора Пол Ръстчински.

Но означава ли това, че поддръжката на заглавието ще приключи? Очевидно не.

Напротив – малко след новината за уволненията във Facebook страницата на OnRush се появява уверение, че геймърите „ще получат много от нещата, които искат“ в началото на следващия месец. Засега не знаем какво точно ще включва ъпдейтът.

Разбира се при положение, че все пак не целия отдел, отговорен за OnRush е съкратен можем да очакваме подобни добавки. Но пък какво ли е бъдещето на разработчиците, отговорни за рейсъра след това?

Коментари
voxy avatar
voxy
28 юли 2018
изтраях бетата 5 минути, толкова тъпо и малоумно нещо очаквано е такъв грандиозен провал
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл