Поддръжката на OnRush продължава
пуснато на 27 юли 2018 от pseto

Наскоро дивизията на Codemasters, отговряща за рейсъра OnRush, беше обхваната от съкращения. Които включваха не само куп разработчици, но и водещи кадри, включително и директора Пол Ръстчински.
Но означава ли това, че поддръжката на заглавието ще приключи? Очевидно не.
Напротив – малко след новината за уволненията във Facebook страницата на OnRush се появява уверение, че геймърите „ще получат много от нещата, които искат“ в началото на следващия месец. Засега не знаем какво точно ще включва ъпдейтът.
Разбира се при положение, че все пак не целия отдел, отговорен за OnRush е съкратен можем да очакваме подобни добавки. Но пък какво ли е бъдещето на разработчиците, отговорни за рейсъра след това?
Още по темата
Коментари
voxy
28 юли 2018
изтраях бетата 5 минути, толкова тъпо и малоумно нещо очаквано е такъв грандиозен провал
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл




3