hategame logo
Поредна компания се впуска в правене на Facebook игри – създателите на Alice: Madness Returns
пуснато на 13 декември 2011 от pseto
bighead bash
Създателите на Alice: Madness Returns ще станат поредната компания, която ще се насочи към разработка на Facebook игри. Първото им заглавие ще се нарича BigHeat Bash.

Както обикновено, трейлърът на подобен тип чикии изглежда доста интересно. BigHead Bash ще е изцяло мултиплейър игра в реално време, като определено изглежда динамична и интересна. Проблемът?

Това е шибана Facebook игра. Което автоматично предполага следното нещо... че който плати повече пари за „избираемите” предмети, той ще бъде по-добър. Винаги и при всички положения. Както е във всички други Facebook игри.

Все пак, ако имате желание да пробвате BigHead Bash, то можете да направите това на адрес Facebook.com/BigHeadBash. Всеки, който „хареса” страницата на играта има шанс да получи достъп до бета версията й. Според мен, това ще е просто поредната Facebook помия, незаслужаваща вниманието ми.

П.С. Макар че мелодийката на играта звучи фантастично! Ако саундтракът е изпълнен на такова ниво, то бих играл BigHead Bash само заради него.

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл