hategame logo
Rage 2 ще има "социален елемент"
пуснато на 11 август 2018 от pseto
rage 2 1
Rage 2 ще има социален елемент, научаваме на събитието QuakeCon, посветено на всичко от света на id Software. Засега обаче не знаем за какво точно иде реч - геймърите единствено биват тийзнaти.

От id Software, които са един от двата разработчика на Rage 2, споделят, че "няма да е налично класическо мулти", но все пак ще има някакъв социален елемент. Компанията обаче не е готова да говори повече за него.

Интересно е да отбележим, че id Software не искат да отрекат в прав текст, че Rage 2 няма да има микроплащания. Споделя се, че "се обмислят различни варианти в момента" и не е ясно какво ще е налично в крайния вариант на шутъра. Но пък от друга страна бива отречено директно, че ще има луут кутии. Което пак е нещо.

А, да, освен това можете да видите и нов геймплей, наличен под статията.

Rage 2 очакваме по някое време през пролетта догодина за PC, PS4 и Xbox One.

Коментари
vldir avatar
vldir
11 август 2018
Това изглежда по-добре от на doom dlc-то по горе.
TheAlpha534 avatar
TheAlpha534
11 август 2018
Нe съм съгласeн. Въпрос на вкус прeдполагам.
igra4 avatar
igra4
11 август 2018
Куцо изглежда играта, клонинг на поне 4 игри в едно.
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
12 август 2018
Изтрит коментар
pseto avatar
pseto
13 август 2018
Мен нещо не ме впечатлява екшъна на Rage 2. Първият трейлър някак ми изглеждаше по-як. Тука ми е едно такова... леко мудничко, даже с една идея повече от оригиналния Rage. Към Avalanche някак съм скептичен, сякаш по-добре правят трейлърите за игрите си, отколкото самите игри, най-вече защото като мине първоначалната бомбастичност не остава толкова много. Ама поне Mad Max беше окей, тъй че...

П.С. А по темата - естествено, че ще бъдат някакви статистики и надпревари, макар че ми е интересно ако наистина има микроплащания в какъв контекст ще бъдат интегрирани...

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл