
От id Software, които са един от двата разработчика на Rage 2, споделят, че "няма да е налично класическо мулти", но все пак ще има някакъв социален елемент. Компанията обаче не е готова да говори повече за него.
Интересно е да отбележим, че id Software не искат да отрекат в прав текст, че Rage 2 няма да има микроплащания. Споделя се, че "се обмислят различни варианти в момента" и не е ясно какво ще е налично в крайния вариант на шутъра. Но пък от друга страна бива отречено директно, че ще има луут кутии. Което пак е нещо.
А, да, освен това можете да видите и нов геймплей, наличен под статията.
Rage 2 очакваме по някое време през пролетта догодина за PC, PS4 и Xbox One.
Още по темата
П.С. А по темата - естествено, че ще бъдат някакви статистики и надпревари, макар че ми е интересно ако наистина има микроплащания в какъв контекст ще бъдат интегрирани...




3