hategame logo
Resident Evil 2 със силен старт
пуснато на 28 януари 2019 от pseto
resident evil 2
Resident Evil 2 – римейкът на играта със същото име, появила се през 1998 година – записа силен старт във Великобритания. Данни черпим както винаги в понеделник от Chart-Track.

Не само играта стартира силно – тя се превръща и в най-силната януарска премиера на Capcom изобщо във Великобритания. При положение, че януари миналата година видяхме Monster Hunter: World, то постижението на Resident Evil 2 звучи отлично.

Оттам нататък нещата изглеждат общо взето познато.

Red Dead Redemption 2 е на второ място, а Call of Dury: Black Ops 4 – трети. Пълният топ 10 изглежда така:

1. Resident Evil 2
2. Red Dead Redemption 2
3. Call of Duty: Black Ops 4
4. New Super Mario Bros. U Deluxe
5. FIFA 19
6. Ace Combat 7
7. Super Smash Bros. Ultimate
8. Mario Kart 8 Deluxe
9. Grand Theft Auto V
10. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Коментари
LethianDream avatar
LethianDream
28 януари 2019
Ето така се прави римейк, тотална преработка, а не като другите римейкове на игри от максимум 5-6 години, които дори НЯМАТ нужда от римейк.
nightwarrior avatar
nightwarrior
28 януари 2019
Имам чувството, че бъркаш римейк с ремастер. Повечето излизащи са ремастери - понадути текстури, вдигната резолюция, може би кадри и такива ми ти глезотии. Римейк си е когато си я направят кажи-речи наново.

Ремастерите се правят за бърза пара. Римековете като RE2 си искат доста повече труд, затова и рядко ги виждаме. Радвам се, че се посреща добре.

LethianDream avatar
LethianDream
29 януари 2019
Да, важното е, че си ме разбрал. Идеята беше, че римейк си заслужава, ремастърът НЕ
The_Doctor46 avatar
The_Doctor46
28 януари 2019
В момента я играя и се зарибих здраво.Играта е чук отвсякъде според скромното ми мнение.Псе,няма ли да цъкнеш едно ревю?
toti avatar
toti
28 януари 2019
играта е 10/10...годината започна с много силна игра...
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
28 януари 2019
Изтрит коментар
igra4 avatar
igra4
28 януари 2019
не е 6-7 часа, ако играеш като хората е доста по-дълга. Пък и трябва да се врътне и с двата героя, има разлики. Купувай другарю Токсик Щях да я взема ама имам да цъкам RE:0, RE1, RE 7
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл