hategame logo
Създателите на Hitman: Стандартното мулти винаги е изкушаващо, но трябва да пасва на дадена игра
пуснато на 28 септември 2012 от pseto
hitman absolution
Стандартният мултиплейър детмач е изкушаваща екстра във всяка екшън игра от първо или трето лице, смята Кристиан Елвърдам, директор по геймплея в компанията IO Interactive. Въпреки това, много важно е този елемент да пасва на дадено заглавие.

В случая, пичът говори за разработвания от студиото Hitman: Absolution. Тази игра няма да има „класически” детмач мултиплейър, също както останалите представители на тази поредица. Все пак, ще е наличен режимът Contracts, който беше разкрит по-рано тази година.

„Ако погледнем индустрията в момента, ще се уверим, че няма толкова силна игра, която да каже – „от този момент нататък всичко ще е само мултиплейър” или „всичко ще е само сингъл плейър”. Мисля, че The Elder Scrolls е поредица, която показва колко добре може да се справи дадена игра само като сингъл”, допълва той.

Елвърдам не пропуска да спомене, че Hitman: Absolution е игра, акцентираща на сюжета и заради това няма да има детмач.

Честно казано, съгласен съм. Голям фен съм на мултиплейър режима в игрите... но стига да е в духа на дадено заглавие. Това да се вкара само заради принципа някакъв клонинг на Call of Duty, както се прави много често в последните години... е чисто и просто глупаво!

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл