The Last of Us ще има мулти, детайли за него липсват
пуснато на 11 декември 2012 от pseto

В края на миналата седмица стана ясно, че новата игра на студиото Naughty Dog, а именно The last of Us, ще се появи на пазара в началото на май 2013 година. Вчера беше разкрита и друга подробност – играта ще има и мултиплейър режим.
За съжаление, Naughty Dog не разкриват какъв ще е той. Кооперативно мулти, стандартно за приключенските игри? Или пък класически варианти на capture the flag, deathmatch и т.н.? А може би и двете едновременно, каквото беше положението в Uncharted 3?
Все пак, въпреки липсата на официално потвърждение, публукувани в интернет награди за предварителна поръчка на играта ни показват какво ще видим горе-долу в мултито. В него ще има вдигане на точки опит, игрална валута за купуване на предмети, оръжия с възможности за персонализиране и т.н.
От това обяснение, по-скоро нещата ми напомнят на некооперативен режим. Но кой ли знае?
Още по темата
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл




16