hategame logo
Titanfall 2 се готви от 30% по-голям екип
пуснато на 30 март 2016 от pseto
titanfall 25
Titanfall 2 се разработва от близо 30% по-голям екип, сравнено с първата част. Това ни разкрива Кристин Кристофър, която е директорката на отдела по човешки ресурси в студиото Respawn. Първата част е била създадена от около 70 души, а екипът на втората вече възлиза на над 90 разработчици.

Естествено подобен ръст е съвсем логичен, особено и с оглед на спекулациите, че Titanfall 2 почти сигурно ще има сингъл кампания. При първата част подобна липсваше, която бе и една от критиките към шутъра.

От друга страна цялостната липса на съдържание в Titanfall доведе до не чак толкова положителни отзиви, а и играта някак бързо омръзна дори на нейните фенове. Разпространителите EA така и не разкриха колко точно са продажбите на заглавието.

Определено обаче по-голям екип ще дойде добре на Respawn. Всъщност за модерните стандарти в гейминга по-малко от сто души се счита като средно по размер студио – големите имат по 200, 300, че и доста повече разработчици.

Самият Titanfall 2 не е представен в детайл – знаем, че се разработва. Очакваме обаче играта да се появи до края на 2016 година, а може би в следващите месеци ще бъде показана на широкия свят.

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл