hategame logo
Anthem – видео за Legion of Dawn изданието
пуснато на 17 декември 2018 от pseto
anthem video
Anthem ще се появи през февруари догодина, което означава, че е време да виждаме все повече трейлъри. Последният се казва Legion of Dawn.

За какво иде реч? Видеото ни показва част от сюжета на Anthem в своето начало, но кратко след това става ясно, че то рекламира изданието Legion of Dawn. Което осигурява специални ингейм брони, достъп до VIP бета на играта, но... трябва да си поръчате заглавието предварително.

Което в днешно време сякаш не е никак добра идея.

Anthem очакваме на 22 февруари за PC, PS4 и Xbox One.

Коментари
BundyBari avatar
BundyBari
18 януари 2019
Някой знае ли, дали прогреса в бетите на 26.01 и на 01.02 ще се запазва, да знам дали има смисъл изобщо да я тествам, или да си чакам премиерата на 22.02 ?
nightwarrior avatar
nightwarrior
18 януари 2019
Бен Ървинг в Туитър беше отговорил, че прогреса от затворената и отворената бета няма да се пренесе във финалната игра.
BundyBari avatar
BundyBari
18 януари 2019
Благодаря! PS: Започна ли Persona-та и ако да, допадна ли ти?
nightwarrior avatar
nightwarrior
18 януари 2019
Не, края на годината/началото на новата на работата ми по принцип е най-ужасния момент откъм натоварване. А сега започват новите релийзи... Вероятно ще я цъкам лятото, когато по принцип има застой с игрите(а и с работата) и понаваксвам.
BundyBari avatar
BundyBari
18 януари 2019
И при мен същите проблеми... изиграх туториала (който си е с дължина на инди-игра) и си дадох почивка,явно я цъкам на порции, че сега не остава време, а и съм на sky-fi вълна с Warframe, Mass Effect и скоро Anthem
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл