hategame logo
Dark Souls III с най-добри продажби в САЩ за април
пуснато на 13 май 2016 от pseto
dark souls 20
Традиционните данни на NPD за състоянието на физическия пазар в САЩ вече са налични. И при тях няма особени изненади – най-популярната игра за април е Dark Souls III. Заглавието определено беше най-силната премиера на миналия месец и продажбите в САЩ показват това.

Докато NPD традиционно не разкриват конкретни числа, то такива научихме от Bandai Namco. Конкретно в САЩ заглавието е продало 1.5 милиона бройки – което всъщност е най-много от всички световни региони.

Приятната изненада в топ 10 на април пък е Ratchet & Clank. Ексклузивният за PS4 платформър се нарежда на второ място, което определено звучи страхотно за игра, налична само на една платформа.

Топ 5 се оформя от безйболния MLB The Show 16, The Division и Grand Theft Auto V. Някак разочароващо е представянето на Quantum Break, който е на седмата позиция. Пълният топ 10 изглежда ето така:

1. Dark Souls III
2. Ratchet & Clank
3. MLB The Show 16
4. The Division
5. Grand Theft Auto V
6. Minecraft
7. Quantum Break
8. Call of Duty: Black Ops III
9. NBA 2K16
10. Star Fox Zero

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл