hategame logo
Days Gone с 30-часова кампания
пуснато на 06 март 2019 от pseto
days gone
Days Gone изглежда ще може да се похвали с прилична откъм дължина кампания. Това научаваме от интервю с разработчиците SIE Bend, цитирано от изданието GameReactor.

Според него Days Gone ще има 30-часова сингъл кампания. Интересно е обаче, че в това число са включени и... 6 часа кът сцени и кинематични моменти! Което определено звучи като сериозно число.

Естествено ще е по-важно какво е качеството на кът сцените. Понеже ако не е достатъчно добро – тези 6 часа ще се сторят като цяла вечност.

Days Gone очакваме на 26 април само за PlayStation 4.

Коментари
SpiderSharp avatar
SpiderSharp
07 март 2019
Спокойно псе, теб кътсцени от игра никога няма да са ти интересни, функцията скип за такива неиздържали като теб е сложена Наслаждавай се на играта или по-точно половината от играта, че тази дължина е малко непосилна за теб. Аз не вярвам да си врътнал Kingdom Hearts 3 понеже беше доста дълга. Ами кингдом хартс 3 поне е праволинейна, може и да си минал средата, на тука шанса да се случи е малък понеже е оупън уърлд.
pseto avatar
pseto
07 март 2019
Токси, Kigndom Hearts III изобщо не е чак толкова дълъг, също така трябва да започнеш да играеш игри, не да плющиш коментари, базирани на произволни мнения от нета.
Freenod avatar
Freenod
07 март 2019
Аз лично,му чукнах преордъра,без даже да знам и кампанията колко е дълга Надявам се интуицията да не ме е подвела Да видим дали ще залъжe глада докато излезне TLOU,че лично моя гейм календар за тази година не е много етусиазиращ ,поне първата половина
Freenod avatar
Freenod
07 март 2019
vldir avatar
vldir
07 март 2019
Тази ми е па пре-ордър в акаунта. Малко на фар край мирише.
pepito avatar
pepito
08 март 2019
Как правите преордер на нещо дето по собствените ви думи не го знаете какво е...
vldir avatar
vldir
08 март 2019
Ми така.
Freenod avatar
Freenod
08 март 2019
Ето как така - Интуиция+Сони
Засега вътрешните студия на Сони никога не са се дънили,поне пред мен
Снощи това си говорихме с приятел,че само те засега не са пускали игри ,които са тотално счупени и искат по 15 пача докато станат играеми или да смучат микротранзакции.
LethianDream avatar
LethianDream
08 март 2019
Има жажда за нещо ново у геймърите, Days Gone е заглавие, което е интересно и си мислех за пре-ордър, но очаквам да повтаря съществуващи схеми и сюжети. Ще видим дали ще е илюзия за новост или нещо ново и интересно. Прехвърлих си преордъра към A Plague Tale: Innocence, след като погледах малко клипове и трейлъри. Остарявам явно, вече зомбита не ме радват като преди и наблягам на стелт-овите истории. Друг е въпроса, че редовно си казвам в Dishonored: "Ей сега го минах това ниво цялото с промъкване" и на втората секунда вадя ножа и коля де що има гардове
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл