hategame logo
Disney доволни от партньорството с EA
пуснато на 06 февруари 2019 от pseto
star wars battlefront 2 5
Disney са доволни от партньорството си с EA, научаваме от изявление на Дейвид Айгер, шефът на развлекателния гигант. И то идва въпреки скандалите около Star Wars Battlefront II.

"През годините опитахме да разпространяваме игри сами. Купувахме компании. Продавахме компании. Купувахме разработчици. Закривахме разработчици", казва Айгер.

Той продължава, че поне с лицензирането на интелектуалната си собственост на външни компании Disney има успех. А една от тях, която си струва да се отличи особено е EA. С които имат добри отношения, които ще продължат и в бъдеще.

Така изглежда всичко около Star Wars Battlefont II е забравено. Играта получи страхотно негативни отзиви в тестовете преди премиерата си - най-вече заради прекалено скандалните микроплащания. Влияещи директно на геймплея. Според куп слухове именно Disney са се намесили и са накарали ЕА да ореже компонента. А неговата липса си личеше - Star Wars Battlefront II беше замислен като криминална ротативка от рода на FIFA (но без тъй важните микроплащания).

Но щом Disney са доволни от партньорството с EA - всичко е наред, нали?

Коментари
Veluvian avatar
Veluvian
07 февруари 2019
Това изказване на CEO-то на Дисни е сигурно едно от най - мащабните троления върху човешката раса от много време насам
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл