hategame logo
Fallout 76 – кога идва бетата?
пуснато на 28 септември 2018 от pseto
fallout 76 2
Бетата на Fallout 76 ще е налична няколко седмици преди премиерата на пълната игра, обяви Bethesda. Бета ли написах всъщност? Реално говорим за своеобразен ранен достъп до MMO-то, макар и с някои ограничения. Защото от една страна геймърите ще имат достъп до пълната игра, а от друга – прогресът им ще се пренесе във Fallout 76 и след пазарния дебют.

Все пак има една основна уловка. Сървърите няма да работят 24/7 по време на бета периода. Поради която и причина Bethesda умишлено не ползва думите ранен достъп, ами B.E.T.A. (Break-it Early Test Application).

Засега се изяснява, че играта ще е налична само 4-8 часа дневно... или горе-долу един работен ден, в който разработчиците на Bethesda да могат да поправят всичко, което изникне?

Другата уловка е, че за достъп до бетата ви трябва и пълния Fallout 76, тоест трябва да се сдобили с играта. Но това не изглежда чак толкова изненадващо условие. При положение, че има пълен достъп до заглавието.

Датите? 23 октомври за Xbox One и 30 октомври за PS4 и PC. Премиерата на Fallout 76 пък ще се случи на 14 ноември.

Коментари
sauron93 avatar
sauron93
29 септември 2018
Аз колко клипа гледах на това нещо и пак не съм наясно какво е. Прилича да е фалоут 4 само че със пвп и кооп режим добавени,тоест ммо.
sdfs avatar
sdfs
29 септември 2018
Не ми харесва факта ,че трябва да си купил играта за да може да я пробваш.Същото беше и с Black ops 4,знам че се опитват да си стимулират продажбите по тоя начин ама е доста долно.Тия Бети трябва да са по отворени и за хора който не са я купили за да може да преценят дали си струва.Аз съм притеснен малко от шибаните майкротранзакции дето ще има тая игра,за това ще изчакам.Уж казаха че нямало да има нищо pay to win ама силно ме съмнява./
vldir avatar
vldir
01 октомври 2018
Тази игра ще я наблъскат с ексапнджъни и длс-та като Elder Scrolls
pseto avatar
pseto
03 октомври 2018
Като гледам малкото геймплей кадри - Fallout 4 с мултиплейър в MMO вид. Нещо не ми звучи никак впечатляващо. Ще хвърля едно око, но съм достатъчно подготвен за голям фейл.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл