hategame logo
Fallout 76 – видео за геймплея в мултиплейъра
пуснато на 27 август 2018 от pseto
fallout 76 multiplayer
Видео за онова, което можем да очакваме откъм геймплей в мултиплейъра на Fallout 76 – но без фактически геймплей – се появи покрай Gamescom. Клипчето можете да видите под статията.

Както бихте се уверили то е реализирано в познатия анимационен стил. И доколкото видеото не изглежда никак зле – то вероятно мнозина биха предпочели да видят нещо... с енджина на Fallout 76.

Особено и като имаме предвид, че заглавието очакваме съвсем скоро в продажба. А от него сме видели доста малко реални кадри.

Fallout 76 ще се появи в продажба на 14 ноември. Платформите едва ли имат нужда от пояснение – PC, PlayStation 4 и Xbox One.

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл