hategame logo
Fallout 76 не бил възможен за Switch
пуснато на 29 октомври 2018 от pseto
fallout 76 multiplayer
Порт на Fallout 76 чисто и просто не е бил възможен за Nintendo Switch. Именно това ни разкрива маркетинговият шеф (и своеобразен говорител) на Bethesda Пийт Хайнс.

„Ако една игра може да тръгне на дадена платформа, искаме да направим версия за нея. Fallout 76 не беше възможен за Switch”, казва Хайнс.

Той добавя, че Bethesda дискутират всяка игра в контекста на Switch – дали е възможна ревизия. И към момента виждаме сериозна поддръжка – не само старичкия Skyrim, но и също последния Doom и Wolfenstein II: The New Colossus могат да се цъкат за платформата. Всъщност Bethesda е лидерът за Switch, поне ако говорим за външен разпространител (по думи на Хайнс).

Е, несъмнено мобилна платформа като тази на Nintendo има своите ограничения. Но пък най-вероятно не толкова техническа невъзможност, колкото нежелание на Bethesda е довела до липсата на Fallout 76 за Switch – например евентуално прекалено висока цена за портване на заглавието.

Коментари
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
29 октомври 2018
Изтрит коментар
vldir avatar
vldir
30 октомври 2018
Играх бетата и много зле изглежда играта спрямо 4.
sauron93 avatar
sauron93
30 октомври 2018
Графиката е по—зле от фалоут 4,играта е празна и скучна. Бетата я пускат по 4 часа по различни часове. Направо изгъзица след изгъзица,не съм очаквал това от голяма фирма като бетесда. Бяха ги оправдали някъде че им е била първата игра онлайн не е,елдър скролс онлайн какво беше?

Пуу тъпи шопари..

nightwarrior avatar
nightwarrior
30 октомври 2018
Не е правена от Бетесда(не че това ги оправдава, просто реално им е първата онлайн игра).
LethianDream avatar
LethianDream
30 октомври 2018
Точно на Бетесда е, поне навсякъде е тяхното име като разпространител. Зенимакс правят играта, точно те правиха ESO, така че тези оправдания, че им била първата онлайн игра са смешни. Първоначално смятах да я взимам Day 1, след тази бета и отзивите след нея смятам да поизчакам
nightwarrior avatar
nightwarrior
30 октомври 2018
Зенимакс онлайн студиос правиха ЕСО, Фалаута навсякъде като дивелъпър виждам Бетесда Софтуъркс. Ако съм пропуснал някоя новина, може и да греша. Технически на ЕСО тия от Бетесда са само разпространител(както описах по-долу). Не ме разбирай погрешно, не ги оправдавам, ако не стане чудо тази игра я пропускам без да се замисля.
sauron93 avatar
sauron93
30 октомври 2018
Е те и кодовете не се правят от активижън ама казваме че са техни игри. Това не е оправдание. Сега знам точно какво ще се случи,ще пуснат една недовършена игра и през няколко месеца ще добавят платени експанжъни. Не съм от вчера в гейминг индустрията и добре знам как се доят този тип ммо—та.
nightwarrior avatar
nightwarrior
30 октомври 2018
Аз това и написах в скобите по-горе. Не ги оправдава, но чисто фактически на ESO-то им виждаш логото, щото са разпространители и името им е добра реклама. Човек само ако хвърли едно око на лор-а и ще види че Бетесда там нищо не са пипали. Въпреки всичко това обаче, те трябваше да изкарат по-нормален продукт. Това май е единственият Фалаут към който интересът ми е 0.
Charcharo avatar
Charcharo
30 октомври 2018
Щом Wolfenstein 2 може да работи на Switch, значи и Fallout 76 може да работи на Switch.

При все това Switch-а е лош хардуер ама ... не чак толкова.

pepito avatar
pepito
30 октомври 2018
не знам що са решили че някой иска fallout на switcha, там мариота, зелди и подобни се играят, другото е не на място
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл