hategame logo
IO Interactive трябвало да съкращават след отделянето от Square Enix
пуснато на 30 октомври 2018 от pseto
hitman 2 video
Времето за премиерата на Hitman 2 - или по-точно втория път, в който виждаме игра с това име - наближава. Но покрай нея научаваме нещо интересно - разработчиците IO Interactive е трябвало да съкратят "голяма" част своите разработчици при отделянето от Square Enix.

"Беше трудно. Отне ни дълго време да намерим Warner Bros. (разпространителят на играта). Трябваше да съкратим много хора. Но пък това накара екипът наистина да се обедини", казва Ескин Мол, директор в IO Interactive.

Вероятно все пак с финансирането на Warner Bros. екипът да се е разраснал леко. Но сякаш е сигурно, че в една или друга степен бъдещето на IO Interactive зависи от Hitman 2.

Играта чакаме на 13 ноември за PC, PS4 и Xbox One.

Коментари
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
31 октомври 2018
Изтрит коментар
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл