Metal Gear Online вече не е в бета за PC
пуснато на 20 януари 2016 от pseto

Брей, това беше бързо. Metal Gear Online, мултиплейър режимът на Metal Gear Solid V, излезе официално от бета статус за PC. Това се случва към седмица след като функционалността беше отворена за геймърите.
Обикновено бета тестовете продължават повече време – поне месец-два в общия случай, а често и повече. Но ето, че Konami са уверени, че Metal Gear Online може спокойно да отвори врати за широката публика.
По повод на събитието всички онези, които влязат в режима до 26 януари и изиграят един мач в него ще получат 3000 Gear Points – това е виртуалната валута в мултито на Metal Gear Solid V. С нея имате възможност да подобрявате екипировката на вашите персонажи.
Иначе 2016 година се очаква да е изпълнена със събития за Metal Gear Online. От Konami обещават както постоянна поддръжка на режима, така и множество DLC-та, за които обаче още няма каквито и да е подробности.
Още по темата
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл




3