
„Не можахме да го оставим кратък“, казва Мейер по повод на Uncharted: The Lost Legacy. Но какво има предвид той?
Оказва се, че Naughty Dog чисто и просто не са способни да направят по-кратка игра с дължина от 5-6 часа.
„Преди години ни питаха дали ще направим сингъл експанжън за Uncharted и ние винаги отговаряхме – „Нямаме самодисциплината за това“. Ако се опитаме ще направим пълна игра“, казва Мейер. Той споделя също, че още докато се е изяснявала историята е станало ясно, че Uncharted: The Lost Legacy ще е доста дълъг.
Всъщност именно и това е причината играта да се рекламира като самостоятелен продукт, а не като обикновен експанжън за Uncharted 4. Което и несъмнено ще се хареса на всички фенове на серията.
Лошата новина е, че засега Uncharted: The Lost Legacy няма дата на премиера. Така не е сигурно дали ще видим играта през тази година или 2018-а. По традиция заглавието ще е PS4 ексклуизив.




3