hategame logo
Red Dead Redemption 2 - видео за премиерата
пуснато на 18 октомври 2018 от pseto
red dead redemption 2 14
Red Dead Redemption 2 очакваме идната седмица... но какво пречи да видим клипче за премиерата?

То е налично под статията, като ни показва куп кадри, предимно кинематични такива. Те включват както големи закани между главните герои в сингъла, така и някои зрелищни гърмежи.

Red Dead Redemption 2 очакваме в края на идната седмица – или по-конкретно 26 октомври. Платформите са PlayStation 4 и Xbox One.

Коментари
toti avatar
toti
19 октомври 2018
не е зле,може пак да се окаже интересна...
pseto avatar
pseto
19 октомври 2018
Аз имам едно наум за Rockstar покрай GTA V, тъй че няма да се надявам на чак толкова много.
toti avatar
toti
19 октомври 2018
само да се надяваме,че няма да приспи играчите,както беШe станало с хората на някаква презентация за играта преди месеци
sauron93 avatar
sauron93
19 октомври 2018
Един геймплей като хората не видях,само трейлърчета.
igra4 avatar
igra4
21 октомври 2018
Тва да не е Юбисофт, да показват половината игра още не излязла, даже показаха доста геймплей тоя път Рокстар.
LethianDream avatar
LethianDream
19 октомври 2018
Ще я видя на ден първи! Уестърн ми се играе адски много, смятам да избия жителите на някое селце, барабар с шерифа Любимо ми беше в предната част,като ме подгони потеря!
Геймплей не знам какво толкова искате да гледате, нещата са ясни- GTA5 в одеждите на Дивия Запад, даже и кросхеъра е едно към едно с GTA.
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
20 октомври 2018
Изтрит коментар
sauron93 avatar
sauron93
20 октомври 2018
Я виж колко бройки продаде гта за пц,мислиш че рокстар ще пропуснат сигурни пари?
rosniak avatar
rosniak
20 октомври 2018
Колко му е да остане конзолна серия ?
igra4 avatar
igra4
21 октомври 2018
RDR 2 няма да излеле за ПеЦе.
Charcharo avatar
Charcharo
21 октомври 2018
Колко сте наивни с Toxi... Rockstar правят каквото ще им донесе макс печалби.

Старите конзоли, после новите конзоли, и накрая PC. Така се дои перфектно. GTA V го доказа.

pseto avatar
pseto
22 октомври 2018
Ще има PC версия, това е повече от ясно. Портовете може понякога да намирисват, но парите никога не миришат.

Там след една половин година или най-много една ще кихнат PC версията Rockstar, пък играча и токси ще кажат - "Вижте Rockstar какви са добри, пуснаха и пеце феновете да повлачат малко със закъснение RDR2". И те така.

sauron93 avatar
sauron93
21 октомври 2018
Ще бъде точно както с гта 5 ,след година или две ще излезе със подобрена графика за пц. Просто такъв печеливщ модел не се оставя лесно.
rosniak avatar
rosniak
21 октомври 2018
Сладко дете на лятото.....
pepito avatar
pepito
23 октомври 2018
за съжаление ще получим поредния рокстарски комерсиален тийн шит, доколкото разбирам ще е гта с уестърн скин гарнирано със щедри заемки от уичъра
toti avatar
toti
23 октомври 2018
дам така е...това си е за съжаление поредната скучна и нищо особено игра на рок стар тцтцт,но хей не говори така за игрицата,че фенчетата ще те разстрелят на място хах
igra4 avatar
igra4
24 октомври 2018
Направи си още един два акаунта, малко са ти два. А нямам кво да пиша на трол, аз съм Божество в гейм средите и всеки ме знае, не поредния трол, който ми е в опозиция, просто няма база за сравнение
vldir avatar
vldir
23 октомври 2018
Да не се окаже конен симулатор, че аман от тъпи игри вече.
toti avatar
toti
24 октомври 2018
ми нещо такова се очертава
logout avatar
logout
25 октомври 2018

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60648/The-Red-Dead-Redemption-2-Official-Companion-App

LethianDream avatar
LethianDream
25 октомври 2018
Колеги, започна се с ревютата - 10-ка в IGN, 9-ка в Gamespot
LethianDream avatar
LethianDream
25 октомври 2018
Като гледам последните ревюта на Псето, тук го чакаме в ънхейтабъл с хиляда зора и "става, ама има много грайнд" или "графиката е добре, ама историята куца"
Charcharo avatar
Charcharo
25 октомври 2018
Западните ревюта са шега. Тез хора не зарбират от игри.
LethianDream avatar
LethianDream
25 октомври 2018
Метакритик (чист, без юзъри), само журналисти- 97/100
LethianDream avatar
LethianDream
25 октомври 2018
Slant обаче са му ебали майката - 7/10, 3.5/5 https://www.slantmagazine.com/games/review/red-dead-redemption-2
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
25 октомври 2018
Изтрит коментар
LethianDream avatar
LethianDream
25 октомври 2018
И аз не ги бях чувал, но ми стана интересно покрай силните други оценки. Ако не харесваш уестърни, предполагам, че играта няма да ти допадне. Утре ще я видя лично, всичко друго са мнения. GOTY няма да е много трудно да вземе, при наличието на сравнително недъгави според мен конкуренти (примерно God of War). Спиндерман още не съм го играл, но и той не е от тестото на велика игра, по това което е писал Псето, а copy/paste от разни други игри.
toti avatar
toti
26 октомври 2018
рок стар май са пропуснали да им дадът някой лев за хубавa оценка и сега са им сърдити и им дават 7/10...
LethianDream avatar
LethianDream
25 октомври 2018
Slant обаче са му ебали майката - 7/10, 3.5/5 https://www.slantmagazine.com/games/review/red-dead-redemption-2
igra4 avatar
igra4
25 октомври 2018
Най-добрата игра в историята на гейминга до момента. Може би следващата най-добра игра ще е пак на Рокстар, но до TLOU 2 няма конкуренция.
bojosan avatar
bojosan
25 октомври 2018
Журналистически отценки в Метакритик въобще не ги поглеждайте.Дори с бялото на очите си.Те са неадекватни по разбираеми причини.
bojosan avatar
bojosan
25 октомври 2018
ТLOU беше наистина много приятна игра.Е такива трябва да са игрите.
pseto avatar
pseto
25 октомври 2018
Не знам, за мен GTA V не беше нищо особено, даже вече не го помня хич и едва ли някога ще преиграя сингъла. Като гледам някои ревюта как казват, че RDR2 е "велик колкото GTA V"... ставам още по-съмнителен. Ама... утре ще видя.
bojosan avatar
bojosan
25 октомври 2018
Получих съобщението,пратили са играта утре я чакам
nightwarrior avatar
nightwarrior
26 октомври 2018
Същата работа, Спийди пуснаха, че до шест ще е при мен. Една от малкото с физическо копие, които имам - за да я продам ако ме разочарова.
bojosan avatar
bojosan
26 октомври 2018
Два диска с ъпдейт.Около 90 гб ще е .Кой знае колко време ще се инсталира,кат се прибера довечера ще я видя
igra4 avatar
igra4
26 октомври 2018
Около 2 часа е инстала Играта е уникална направо е без пари за 120 лева, за тази игра бих дал и 200-300 лв без да се замисля и секунда. Рокстар все повече и повече качват летвата
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
26 октомври 2018
Изтрит коментар
LethianDream avatar
LethianDream
26 октомври 2018
Псето да се учи как се пише велико ревю в две изречения Хахахахаа! Цитирам:
"Много скъпа, изисква прекалено много място, трябва конзола, няма гейове, чернилки и феминистки! Най-лошата игра за всички времена!

Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
26 октомври 2018
Изтрит коментар
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
26 октомври 2018
Изтрит коментар
bojosan avatar
bojosan
26 октомври 2018
Първи час и половина - прекарани в гледане на някакъв интерактивен уестърн и слушане на изтъркани до смърт банални диалози претендиращи иначе за оригиналност.Грозна графика.Шутингът не е мръднал и милиметър от времето на RDR 1.Казват че по нататък нещата се раздвижвали,не знам.Имам чувството че играя GTA 5 само че с коне.Който е фен на GTA - да я купува.Който като мен си е помислил,че Рокстар са направили нещо по различно - да си спести парите просто.Ще я помъча прекосили през уикенда и понеделник най вероятно ако не стане някакво чудо ще я кача в Продавалника.
toti avatar
toti
26 октомври 2018
абсолютно от това което гледам вчера и днес си точно един конски симулатор с най обикновено пуцане по хора и дълги и скучни обиколки ала GTA,да има хубави детайли които ми харесаха,но това е друго в тази игра няма...и тия оценки аре моля ти се,тази игра изобщо не е за 10 тцтцтц...прехвалена боза...bojosan няма игри за жалост вече всичко е copy paste с по хубави графики без капка нови идеи...
igra4 avatar
igra4
26 октомври 2018
Нищо общо няма с ГТА. Пускай я за 110 лв да се порадва друг.
Enetor avatar
Enetor
29 октомври 2018
Викам си да видя малко повече за играта и пуснах twitch да видя разни стриймчета. Първият стрийм някакъв ходи 1 час с коня си по снега и от време на време се стреля с някакви. Втори опит пичът пак си ходеше с коня по снега и следеше някакво НПЦ като от време на време се стреляше с противниците. Трети опит пичът правеше същото като предишните двама, но в горска вече не заснежена местност. Играта може и да е яка, но от видяното знам, че от 3 часа игране точно 1 час макс ще се случва реално нещо. Не е за мен. Поради същата причина спрях първата игра. ГТА уестърн.
pseto avatar
pseto
29 октомври 2018
Да. Това е цялата игра. Яздене на кон. Ако човек погледне и 50 стрийма шансът да види именно яздене на кон е огромен. Някъде около 70%, понеже минимум такъв процент от времето си върху кон.

Също така ми е интересно колко хора ще претендират, че този подход е окей, защото съм сто процента сигурен, че не е окей. Сигурен съм, че на болшинството от хората няма как да им харесва това губене на време. Надявам се скоро Rockstar да се осъзнаят, някой да бие два шамара на братята Хаусър и да вкарат нормален fast travel, щото в настоящия си вариант тая игра не виждам как 70-80% от хората ще завършат.

igra4 avatar
igra4
29 октомври 2018
Продължаваш да изтъпяваш. Чудя се скоро дали да те срина с едно много хубаво мнение, обосновано, но после се сещам че го пиша за теб, а ти за мое огромно съжаление се оказа трол.
Не виждам смисъл да пиша 30 мин мнение, но със сигурност мога да си защитя тезите и да те оборя на 100%.
Charcharo avatar
Charcharo
29 октомври 2018
"обосновано"
"Не виждам смисъл да пиша 30 мин мнение, но със сигурност мога да си защитя тезите и да те оборя на 100%."

Завършилият сиренарското псевдо разбирач си мисли, че може да оборва другите...

Spdif avatar
Spdif
30 октомври 2018
Играта си има fast travel и струва 325$
pseto avatar
pseto
30 октомври 2018
Fast travel-ът може да се ползва единствено за да излезем от главния лагер, не да се върнем в него и не може да се ползва по време на вече стартирала мисия. Което дотолкова намалява ефективността му, че практически го прави безсмислен. Това не е fast travel. Аз реално не помня игра, която претендира, че има fast travel, в която да не можеш поне да се върнеш обратно до главната база, ПОНЕ това.

Също така цената не е 325, щото има още един задължителен ъпгрейд за правене за там 200 и нещо си пари. А ако нямаш толкова първия път играта чисто и просто ти забранява по най-античния начин да излезеш от глупавата книга, без да купиш някакъв ъпгрейд изобщо.

toti avatar
toti
30 октомври 2018
тази пародия спокойнo може да вземе награда за най добър симулатор на годината сериозно в повечето време си на кон или с каруцата и от време на време има там някой да напуцаш колкото да върви играта тцтцт абе много е зле играта и това нещо ми го готвят за game of the year...Ужас...хей Псе как е за сега,кефи ли те новия GTА, ъммм тоест red dead...
igra4 avatar
igra4
30 октомври 2018
във всеки град и поща има фаст травел. Лагера се намира на 3 мин от Валънтайн града където има фаст травел.
Проблема ти е Псе че искаш да минеш играта набързо и да почваш другата и ти като ютубърите. Някой хора искаме да й отделим часове, защото света е жив и пълен със загадки. Спирам до тук, защото много мога да пиша, а в момента си пия кафето и почвам RDR 2
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл