hategame logo
Red Dead Redemption 2 – още геймплей
пуснато на 01 октомври 2018 от pseto
red dead redemption 2 3
След като наскоро видяхме дългичко видео с геймплей от Red Dead Redemption 2, сега Rockstar ни показват още едно подобно. Него можете да видите под статията, като е дължина от 4 минути и ни показва какво можем да очакваме от отворения свят на заглавието.

Доста.

Очевидно имаме богат набор от неща за правене – повечето незаконни, но ако ни влече можем да се превърнем и в шерифи. Естествено в Дивия запад опасности дебнат отвсякъде – неслучайно се нарича така.

Red Dead Redemption 2 ще се появи в продажба на 26 октомври. Платформите? PlayStation 4 и Xbox One.

Коментари
igra4 avatar
igra4
01 октомври 2018
Кралят е мъртъв(GTA V), да живее Краля.
Това ще е новата игра на годината че и за напред, може би и ще измести най-великата игра в индустрията GTA V.
Да идва по-бързо 26 октомври
Charcharo avatar
Charcharo
02 октомври 2018
Ниски стандарти.
BundyBari avatar
BundyBari
01 октомври 2018
Няма как да я измести. Много повече деца се припознават в "лошото момче" от гетото, отколкото в каубои, или шерифи. Много повече деца мечтаят да карат яка кола, моторница, хеликоптер, отколкото да яздят кон и да се возят на файтон. Много повече искат да стрелят с автомат, а не с револвер. Според мен, освен ценителите на този период от американската история и уестърните, няма много други хора да сменят GTA, Warcraft и тн. с тази, което не прави цитираните игри по-добри, просто малко по-модерни, или иначе казано клиширани. Аз също мисля да я пробвам, но ще изчакам да отшуми хайпа (и да падне цената естествено)
pseto avatar
pseto
03 октомври 2018
Да, на мен също ми се струва така. Едва ли всичките деца, които веднага крънкат родителите си да им купят GTA и FIFA като им вземат PS4 ще скочат толкова лесно на RDR2. Дано все пак Rockstar го направят като за по-дъртата аудитория.
igra4 avatar
igra4
01 октомври 2018
Фен съм и на двете, първата RDR е уникална и мн новоизлюпени геймърчета, даже не са я играли. Играта ще е уникална. Може би като продажби няма да я измести, но ще са достатъчно пак.
vldir avatar
vldir
01 октомври 2018
Изглежда зверски добре.
lyubohar avatar
lyubohar
02 октомври 2018
И аз това си помислих, на тая база май ще се наложи да я пробвам...
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
01 октомври 2018
Изтрит коментар
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
01 октомври 2018
Изтрит коментар
igra4 avatar
igra4
02 октомври 2018
О не как може играта е заложник, трябва да я има и за ПеЦЕ, в маймунда или да си купим изгодно ключе за 70 лв. Как може, ах ти гаден трол
bojosan avatar
bojosan
02 октомври 2018
Доколкото виждам от клипчето стрелбата ще е същата както в първата част,малка точица и несъразмерни спрямо отстоянияето човечета ала Battlefield,това беше една от няколкото причина да не завърша единичката.Не ми се дават 250 кинта тоя месец,писна ми от разочарования ,ще купя за последно мултито на ония измамници Активижън и ако не ме изкефи ще направя бартер за RDR да я пробвам и нея.Ако и тя ме разочарова,всичкото гейм оборудване барбар със софтуера в Olx и приключвам.Писна ми да хвърлям грешни пари за неща които само ме разочароват.
bojosan avatar
bojosan
02 октомври 2018
Това предполагам ще е едно към едно с първия във всяко отношение,позагледах и повече ми прилича на някакъв филм вместо на игра.Типично рокстарско изпълнение ще е с мисии .
pepito avatar
pepito
02 октомври 2018
Реален геймплей странно нямаше, защо ли. 10 секундните отрязаци не показват нищо всъщност. Иначе неприятно впечатление отново прави прицелването. Графиката изглежда остаряла. Дървени движения на героите. Не вярвам да има изненади, поредната посредствена игра на рокстар се очаква
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл