
Названието на серала е The Witcher: Blood Origins, като по него ще работи и Анджей Сапковски. С други думи човекът зад поредицата книги The Witcher ще се увери, че сценаристите на продукцията няма да се хвърлят в свободни съчинения.
Това горе-долу е всичко, което знаем за момента. Допълнителни детайли като главни актьори или пък дата на излизане още нямаме. Макар че с COVID-19 е трудно за вярване, че ще видим нещо преди 2021-а.
От друга страна можем да приемем The Witcher: Blood Origins с леки съмнения. Един от огромните плюсове на излезлия миналата година първи сезон на сериала по Вещера беше начинът, по който Хенри Кавил изигра Гералт. Без него... продукцията беше някак разхвърляна откъм темпо, идеи и сюжет. Дали Blood Origins ще се справи по-добре или напротив?
Още по темата



Netflix имат навика да започнат да бълват яко неща, когато уцелят правилната концепция, докато не я изстискат за отрицателно време, след което я изоставят. Ярък пример бяха марвелските сериали, които в началото бяха интересен алтернативен поглед (с повече завой към реализма), но след 5-6 еднакви вече стана досадно. Та ще видим дали тук не са намерили просто следващата добра дойна крава.







Не че имам нещо против. При положение, че не съм чел книгите няма какво особено да ме разочарова. Стига сериалът да не е гига зле.