hategame logo
Шон Бийн ще умре и в Hitman 2
пуснато на 17 октомври 2018 от pseto
sean bean hitman
Шон Бийн е известен не само като добър актьор, но и с традицията да бива убит, обикновено драматично, в повечето филми, в които участва.

И очевидно същото ще започне да му се случва и в игрите. Или по-конкретно – Hitman 2.

Именно Шон Бийн е първият Elusive Target в Hitman 2. Видеото под статията ни го показва като наемен убиец, следен внимателно от Агент 47. А пък в мисия в Маями ще можем за пореден път да елиминираме Бийн.

За целта ще трябва да изчакаме обаче до 13 ноември. Именно тогава очакваме Hitman 2 за PC, Xbox One и PS4.

Коментари
Veluvian avatar
Veluvian
19 октомври 2018
Фен съм на Шон Бийн от много малък, още от средата на 90те, когато излъчваха един страхотен сериал по БНТ тогава.
Бих препоръчал един филм, в който, макар че ще стрелна голям спойлер, там той не умира, много добра продукция на BBC за една бъгава мисия в Ирак на британските SAS, където преминава през мега бруталните разпити и мъчения - BRAVO TWO ZERO се казва.
Иначе би било яко за новия Hitman 2. Дано играта да е поне толкова читава, колкото последната излязла.
nightwarrior avatar
nightwarrior
19 октомври 2018
Шарп? Тва си беше класика.
Veluvian avatar
Veluvian
22 октомври 2018
Йес!
pseto avatar
pseto
19 октомври 2018
На теория трябва да е по-добра, че вече са си отделен екип и могат да се развихрят (макар от друга страна с по-малък финансов ресурс, макар че Square Enix май здраво се стискаха за последната, от което и странния пазарен модел). Ще видим. Това видео с Шон Бийн определено е яко замислено.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл