hategame logo
Сири ще е чернокожа или азиатка в сериала The Witcher?
пуснато на 10 септември 2018 от pseto
ciri black the witcher 3
Хенри Кавил наскоро бе обявен като актьорът, който ще се превърне в Гералт в сериала The Witcher. Доколкото мнозина имаха различно мнение по казуса, то в крайна сметка сякаш мнозинството приеха, че потенциално изборът е добър.

Но изглежда нещо друго може да доведе до повече дискусии. Изборът на Сири. Изтекли изисквания за кастинга на сериала разкриват, че неговите продуценти търсят момиче от малцинствата в САЩ – чернокожо, азиатско или всички останали. Което може да се чете като „всичко друго, но не и бяла Сири“.

Друго изискване е за 15-16-годишно момиче, което да изиграе роля на 13-14-годишна. Интересно е да се отбележи, че Сири бива окачествена като „главната роля“ в сериала The Witcher. Можем само да гадаем дали Гералт ще е второстепенен или ще имаме две водещи роли.
Всъщност създателите на сериала по The Witcher рано-рано предупредиха, че се очаква етнически диверсифициран актьорски състав. За разлика от този в книгите на Анджей Сапковски, в който бялата раса силно преобладава. Но пък как ли ще бъде приет евентуалния избор на чернокожа, азиатска или индианска Сири?

Коментари
LethianDream avatar
LethianDream
10 септември 2018
Пълен цирк! Да я правят азиатска Лолита с плитки като Пипи Дългото Чорапче, да й се радват дечицата, които ще гледат това подобие на сериал! Аз смятам да пропусна - особено изкуствено раздутия трагичен Супермен, който не съм го видял да прави силна роля (за разлика от един Капитан Америка (Крис Еванс), който изкъртва в един от най-великите съвременни филми Snowpiercer).
nightwarrior avatar
nightwarrior
10 септември 2018
Твърде много политическа коректност. Почва да ме е гнус, що не си вземат една тайландка с п*шка и не отметнат няколко категории едновременно? Ще им се случи като BFV, а след това пак ще казват, ама то щото е по книга/игра. Престъпление е да пикаеш на готова аудитория за да гониш някви китове със странни цветове на косите.
lyubohar avatar
lyubohar
11 септември 2018
Онзи ден гледах един филм, който чекна няколко чекбокса наведнъж - жена, черна, хомосексуална, бивш затворник Лесбо-частта беше абсолютно излишна за историята, очевидно я бяха добавили за да направят голям шлем Филмът беше хубав де...
rosniak avatar
rosniak
10 септември 2018
С черно Цири не го виждам този сериал. Да се надяваме че това се слухове и само се разбунват духовете.
BundyBari avatar
BundyBari
10 септември 2018
Нямам претенции за сериала, но ако решат някой ден да направят ремастъри на The Wiтcher 1 и 2 веднага ги купувам на преодър. Онзи ден играх малко от 1-цата и к'во да ви кажа... малко филми ме поглъщат с историята си, както кът сцените на тази игра
pseto avatar
pseto
11 септември 2018
Аз единицата бих я преиграл... но ако не е ремастър, а преработена и откъм геймплей версия. Конкретно на единицата са нужни много повече битки, понеже много неща са яки, ама понякога минават 2, 3 и повече часа, в които дори не срещаш чудовище или убиваш едно и в другото време само четеш. Поне аз не съм фен на ЧАК толкова много четене, предпочитам да се балансира с геймплея повече.

А двойката по някаква причина ме дразни екстремално много и до днес.

Veluvian avatar
Veluvian
10 септември 2018
Искам Серина Уилямс да изиграе Сири!
LethianDream avatar
LethianDream
10 септември 2018
Недей, все пак сериалът е фентъзи, а не хорър!
Veluvian avatar
Veluvian
10 септември 2018
Добре, може и някой нов филм за Хълк да я пробват
rosniak avatar
rosniak
10 септември 2018
Нали знаете, че има и Тя-Хълк(She-Hulk) !
pseto avatar
pseto
11 септември 2018
Серина е по-скоро за Гералт подходяща ми се струва.
vldir avatar
vldir
10 септември 2018
Ето го каста.
https://s33.postimg.cc/ibjh76iv3/a1wlrm2l_700w_0.jpg
vldir avatar
vldir
10 септември 2018
Роланд Дисчейн-Стрелеца го направиха нига та Сири ли няма да боядисат в нига биааач
pseto avatar
pseto
11 септември 2018
Човек ако си представя само бели хора е расист, очевидно. Въпреки че и в днешно време в много европейски страни съм сигурен, че доста хора не са виждали жив негър в живота си. Особено в по-източната част...

Явно скоро ще трябва да се насочваме предимно към европейското кино, че на американското ще му ебат мамата много скоро и то напълно.

igra4 avatar
igra4
11 септември 2018
Който искат да слагат, не бих си губил ценно време с простотия като тоя сериал.
KKND avatar
KKND
11 септември 2018
Преди една тема време се чудехме спрямо сценария и общото взето имаше различно мнение. След тази новина май всички минахме на един бряг ))
pepito avatar
pepito
13 септември 2018
Естествено че няма да има негри и други подобни във вещера, а началото на 90те ако не се лъжа когато е започнала историята за вещера в Полша негрите са ги показвали в цирка. Това естествено американците няма как да го знаят, те едва ли знаят къде е Полша всъщност средностатистическия американец трудно си намира собствения задник камо ли да има познания по география...
pseto avatar
pseto
13 септември 2018
То аз се замислих, че допреди не чак толкова години бях виждал десетина негъра на живо, а живея съм в София и каква ли не паплач минава през България по принцип. Сега в последните години малко повечко се навъдиха, ама пак е напълно възможно почти да не си виждал чернокож на живо. И в големи градове. То всъщност като бях на бригада в северната част на щатите от Ню Ингланд чернокожите пак бяха атракция.

Ама... трябва да се запълват квотите. Раса, пол, сексуална ориентация.

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл