hategame logo
Starbreeze в криза заради Overkill’s The Walking Dead
пуснато на 03 декември 2018 от pseto
overkill's the walking dead 1
Разпространителят Starbreeze изглежда е сложил всичките си яйца в една кошница с Overkill’s The Walking Dead – посветената на популярния франчайз зомби игра, направена от създателите на Payday шутърите. Защо ли?

В момента Starbreeze са подали документи за защита от банкрут в Стокхолм, където е базирана компанията. Ако те бъдат одобрени ще осигурят на разпространителя известно време, в което да реорганизират финансите си и в което кредиторите не могат да търсят задълженията си.

Все пак не толкова често малките компании успяват да се измъкнат в подобни тежки ситуации – а изглежда, че Overkill’s The Walking Dead се е продавал доста по-зле дори и от най-лошите очаквания.

Самата игра се появи миналия месец без практически никаква рекламна кампания. Заглавието от своя страна получи адски негативни отзиви, с което гарантираше, че почти малцина биха рискували с него.

Коментари
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
04 декември 2018
Изтрит коментар
KKND avatar
KKND
04 декември 2018
Нека, нека и внуците им да плащат, в бг на 4 часов работен ден в автомивка след Горни Богров да дойдат да ги отработват.
pseto avatar
pseto
05 декември 2018
Хахха, добро пожелание. Истината е, че накараха много хора да мислят сериозно, преди да взимат игрите им покрай Payday 2 и сега... си берат плодовете.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл