hategame logo
XCOM 2 с първо DLC
пуснато на 10 март 2016 от pseto
xcom 2 anarchys children
XCOM 2 ще се сдобие с първото си DLC скоро. Неговото название е Anarchy’s Children, като ще е налично на 17 март.

Какво включва пакетът със съдържание обаче?

Като цяло иде реч за пакет скинове. В Anarchy’s Children ще са включени над 100 нови прически, маски и други подобни украшения за войниците ви. Както бихте се уверили не става дума за нищо, което ще промени особено преживяването ви в XCOM 2. Особено ако не ви интересува дали войниците ви са достатъчно естетически издържани.

Интересно е да се отбележи, че освен всичко друго техническите проблеми, от които се оплакват мнозина в тактическата игра не са изцяло поправени. И въпреки това виждаме първото DLC в нея... дали 2K и Firaxis не избързаха с него?

Едва ли има чак такова значение. Anarchy’s Children очакваме идната седмица, като цената ще бъде 4 британски лири или към 10 нашенски лева.

Коментари
DragonSlayer avatar
DragonSlayer
10 март 2016
Прически и скинове? Модерите добавят такова съдържание с тонове всяка седмица. Безплатно.
pseto avatar
pseto
11 март 2016
2K са отровна компания и вече започват да преебават и Firaxis. Това е моето мнение поне... но се вижда ясно. Бас държа, че ще има още 2-3 пакета със скинове за по 10 кинта, преди да се оправи напълно играта. И то говорим откъм крашове, не RNG системата (да, продължавам да я псувам).

Честно казано аз не помня да съм купувал козметично DLC през живота си - няма и да го направя. Освен ако не говорим за Path of Exile например, но там подкрепяш разработчиците и заради това съм купувал козметични екстри. Без да влияят на геймплея и без да е нужно да плащаш. Но както винаги - геймърите избират какво и как да се случва. Гласувайки с портфейла си.

lyubohar avatar
lyubohar
11 март 2016
Мен пък войниците са ми абсолютно default-ни; грам не ме грее с какъв камуфлаж са и каква прическа имат Днес приключих играта...Доста време й отделих предвид факта, че като цяло ме разочарова. Зарибяваща се оказа, но все така разочароваща в няколко направления Последната мисия си заслужава обаче.
pseto avatar
pseto
11 март 2016
Аз си избирах войниците по автоматично генерирания външен вид и оттам нататък не съм сменял нищо. Само една прическа смених, понеже беше прекалено дразнеща и те толкоз.

Иначе да, последната мисия на XCOM 2 е доста яка, реално трябваше да има много повече подобни в цялата игра, че да е близка до предишните две. Но уви.

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл